Płatności

 

Kartą płatniczą (Visa, Mastercard)

Każda transakcja płatności kartą jest w sposób bezpieczny autoryzowana przez Dotpay. Księgowanie wpłaty zazwyczaj odbywa się w ciągu kilkunastu minut a realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

 

Przelew online

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Dotpay.pl. Księgowanie wpłaty zazwyczaj odbywa się w ciągu kilkunastu minut. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po otrzymaniu przez Sklep potwierdzenia poprawnego wykonania operacji od operatora płatności.

 

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do swojego banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, otrzymujesz drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po wpłynięciu wpłaty na rachunek bankowy Sklepu.

 

Pobranie (COD)

Płatność polegająca na uregulowaniu należności gotówką u przewoźnika (Poczta Polska, kurier DPD) lub kartą płatniczą (Paczkomaty Inpost). Zamówienie realizowane jest po otrzymaniu zamówienia a do wartości zamówienia zostaje doliczona dodatkowa opłata.

 


Cookies Korzystając z naszego sklepu, zgadzasz się na używanie plików cookie, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.x

Do góry