WYSYŁKA

 

Szybka wysyłka

Wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadamy w naszym magazynie, dlatego zamówienia realizujemy praktycznie od razu po otrzymaniu potwierdzenia płatności. Wystarczą nam na to 24 godziny i Twoje ulubione skarpetki będą już w drodze do Ciebie.

Dostawa

Zamówione produkty dostarczamy, w zależności od Twojego wyboru, za pośrednictwem wyspecjalizowanych operatorów pocztowych lub firm kurierskich (General Logistics Systems Poland Sp. z o.o., Poczta Polska S.A., Paczkomaty Inpost S.A.) na terytorium Polski. Przesyłki poza granice Polski (Unia Europejska) dostarczane są poprzez Pocztę Polską S.A. Koszty dostawy ponosisz Ty, ale jeżeli nie chcesz płacić za dostawę - wystarczy złożyć zamówienie na określoną wartość abyśmy wysłali zamówienie na nasz koszt.

Zawsze informujemy Ciebie o wysyłce Twojego zamówienie, otrzymasz od nas również numer listu przewozowego wybranego przez siebie przewoźnika aby móc śledzić losy przesyłki.

Termin doręczenia przesyłki przez przewoźnika każdorazowo zależy od wybranego rodzaju dostawy i wynika z warunków świadczenia usług przewozowych stosowanych przez Pocztę Polską S.A. (dostępnych na stronie internetowej www.poczta-polska.pl), Inpost Paczkomaty S.A. (dostępnych na stronie internetowej www.paczkomaty.pl) i General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. (dostępnych na stronie internetowej www.gls-group.eu/PL/pl/home).

 

Tabela opłat oraz czas realizacji dostaw

 Kurier GLSPaczkomaty InpostPoczta PolskaCOD*
Czas dostawy24h1-2 dni2-3 dni 
Zamówienie < 150zł15zł12,5zł10zł+ 5zł
Zamówienie > 150zł0zł0zł0zł
* - przy płatności za pobraniem naliczana jest dodatkowa opłata

Cookies Korzystając z naszego sklepu, zgadzasz się na używanie plików cookie, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.x

Do góry