Filtrowanie

Kolor

Skarpetki do trampek

Niepowtarzalne wzory, wysokiej klasy bawełna i szeroka rozmiarówka to tylko 3 z przynajmniej 10 powodów, dla których nasze skarpetki do trampek powinny pojawić się także w Twojej garderobie. Poza tym są milusie w dotyku, komfortowe w noszeniu i znoszą znacznie więcej niż wszystkie syntetyczne pary razem wzięte. Możesz być pewien, że SNKRS od Nanushki zaimponują Twoim trampkom. Bez dwóch zdań. Zbyt długo dostawaliśmy pytania o to, jakie skarpetki do trampek wypada nosić. Dlatego przygotowaliśmy tę specjalną ofertę!

Jakie skarpetki do trampek? Właśnie takie!

Chyba nie musimy Cię przekonywać, że tenisówki vs czarne i białe skarpetki, to niezbyt udany pomysł prawda? Mamy przynajmniej taką nadzieję. Skarpetki do trampek marki Nanushki to klasa sama w sobie, a po tylu latach, Twoje stopy na nie zasłużyły. Serio. Skarpetki i trampki to nierozerwalna para. Tym bardziej warto zadbać o to, aby wreszcie się dogadały. Z korzyścią dla Twoich stóp. I dla stylizacji. I w ogóle dla Ciebie!

Widok
4+1gratis Szybka wysyłkaDarmowa dostawa Zbieraj punkty
Widok

Cookies Korzystając z naszego sklepu, zgadzasz się na używanie plików cookie, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki.x

Do góry